Rady, inspirace a publikace

 

Poradíme vám, jak na správný úklid.

Pomůžeme vám s úklidem vaší domácnosti.

Ušetříme vám mnoho vašeho drahoceného času.

Prozradíme vám zaručené postupy, co a jak vyčistit.

Přidejte se k nám a napište zajímavý článek na vaše téma.

Své články můžete posílat do naší redakce na

 

Jste zde:   ÚvodÚVODČLÁNKY A PUBLIKACE O ÚKLIDUČištění koberců Praha, to je čištění koberců a čalounění s tradicí

Čištění koberců Praha

Bydlíte v Praze? Jste student, důchodce nebo zdravotně handicapovaný člověk? V takovém případě pro Vás máme dobrou zprávu. S firmou Čištění koberců Praha můžete mít profesionální čištění koberců a čalounění za velice výhodné ceny. Například studenti vysokých škol, kteří bydlí v pronajatém bytě, často nemají čas ani chuť čistit koberce. Důchodci zase naopak už na to nemají dostatek sil a zdravotně handicapovaní to bohužel dělat nemohou, anebo by to dělali jen velmi těžko. V takovém případě není nic jednoduššího, než nám zavolat a objednat si naše služby, které poskytujeme po celé Praze a okolí. Jelikož nejsme jediná úklidová firma v Praze s tímto zaměřením, tak bychom Vám rádi oznámili, v čem od konkurence vynikáme.

 

Používáme nejmodernější stroje

Používáme nejmodernější stroje, které jsou navrženy přesně tak, aby čistily rychle, kvalitně, a aby byl jejich provoz co možná nejlevnější. Z tohoto důvodu si také můžeme dovolit nabídnout Vám nižší ceny. Navíc pokud budete dělat větší objednávku, tak Vám můžeme k tomu navíc dát slevu. Častokrát naši zákazníci ušetří i více jak 40% z ceny jen proto, že mají velké prostory k vyčištění. Kvalitu našich služeb nestavíme pouze na špičkové technice a kvalitních čisticích prostředcích. Hlavním klíčem našeho úspěchu jsou především špičkově vyškolení zaměstnanci s dlouholetou praxí v oboru čištění koberců a čalounění.

Vyčistíme i nemožné

Denně jsme schopni vyčistit koberce a čalounění v desítkách domácností nebo tisíce metrů čtverečních ve firmách či halách. Problémem není ani dlouhodobé ušpinění, kdy se koberce nečistily hloubkově například deset let. V takových případech používáme stroje s výkonnými rotačními kartáči a především vysokým sacím efektem, které jsou schopny odstranit i hloubkovou nečistotu. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi bezplatně poradíme komukoliv.

 

Autor: Čištění koberců Praha