Úklidová firma Praha

Úklidová firma EkoBIT, spol. s r.o. byla založena v roce 1992 a má zkušenosti s úklidem veškerých prostor. Nabízíme kompletní úklidové služby v oblasti hygieny, úklidu a čištění v Praze a Středočeském kraji. Poskytujeme vše od úklidu činžovních a panelových domů, novostaveb, kanceláří, až po úklid skladů strojovým čištěním, jako je voskování podlah, čištění koberců extraktorem a úklid dalších komerčních a nekomerčních objektů. Máme organizační schopnosti a zkušenosti, abychom dostáli zárukám na splnění všech závazků. úklidové práce provádíme zodpovědně a spolehlivě. Úklidy a jejich ceny jsou smluvní, tedy bezkonkurenční.

Cena měsíčního úklidu od 1.650,- Kč

Více informací na 273 132 696

Jste zde:   ÚvodÚVODO FIRMĚ EkoBIT

Spolupracujte s naší úklidovou firmou v Praze

Při spolupráci s naší úklidovou firmou naleznete individuální přístup, rychlé jednání, plnou spokojenost s úklidem, ale překvapíme Vás i dárkem, benifity pro naše stálé zákazníky. Toto vše nám také pomáhá splnit kvalitní tým spolehlivých pracovníků, kteří jsou připraveni poskytnout své zkušenosti také vám. Zaměstnanci práci vykonávají důsledně a jsou pravidelně prověřováni.

Úklidová firma a kompletní řešení služeb

V rámci své činnosti jsme schopni zabezpečit komplexní úklidové služby a zároveň jsme připraveni jednat o jejich upřesnění nebo zúžení dle Vašich potřeb. Jsme schopni zúčastnit se jakéhokoli vypsaného konkursu a s okamžitou platností zareagovat na Váš podnět. Splňují požadavky klientů a podle toho jsou vybíráni do prostorů, ve kterých má být práce vykonávána.

Jsme certifikovaná úklidová firma

Součástí naší firemní politiky je dosažení požadované kvality. Záruku kvality nabízí naše úklidová firma nejen prostřednictví stovek spokojených klientů, ale především pravidelnou certifikací ISO 9001 a ISO 14001. Pravidelně školíme a vzděláváme naše zaměstnance.

Certifikace ISO 9001

ISO 9001:2001Záruka kvality - jsme držiteli certifikace ISO
Důraz na kvalitu, životní prostředí a bezpečnost práce
Již několik let jsme držiteli certifikátu TÜV NORD pro systém managementu dle ISO 9001

 

Certifikace ISO 14001

ISO 14001: systém environmentálního managementu

Dodržování legislativních požadavků v oblasti životního prostředí
Snížení rizika environmentálních nehod a havarijních stavů
Zavedení systematického pořádku v provozu, dokumentaci, organizační struktuře

 

Naše úklidová firma poskytuje služby například pro

Vitana logo AIRPORT LOGISTIC PARK Logo Nemocnice Na Františku logo Michael Hotel logo

Pravidelný úklid kanceláří, domů

Jana Soldátová je vedoucím pravocníkem pro zajišťování pravidelného a nárazovému úklidu přes 8 let. Kontaktujte ji a její tým. 

Pravidelný úklid kanceláří, domů

 

Úklid ve zdravotnictví

Vlaďka Loskotová je specialista na úklid zdravotnických zařízení, klinik. Kontaktujte ji s dotazem či poptávkou.

Úklid ve zdravotnictví

Dceřiná úklidová firma

V Praze a Brně můžete využít také úklidové služby naší dceřiné společnosti EkoBIT, která se specializuje na ekologický úklid a úklid ve zdravotnictví.

DAMA úklid