Jste zde:   ÚvodNOVINKY

Změna na obchodním 

 

Chceme Vám představit našeho nového kolegu na obchodním oddělení, který bude od 15.8.2017, náš obchodní zástupce, věříme že Vám bude nápomocný při řešení všech vašich požadavků a představ. 

2017-07-24 110541

GEMO – SUOMI Hloubětín - Kolaudace

 

Již několikt let spolupracujeme se společností GEMO, pro kterou jsme dělali po stavební úklidy, pravidelné úklidy bytů, pravidelné úklidy buněk a v poslední řadě provádíme i před kolaudační úklid na hloubětíne. 

yit-hloubetin-cam01-hd

ORDYS 

 

Pro našeho nového klienta ORDYS provádíme před kolaudační úklid domova seniorů, před posledními úpravami. Klient je s naší prací velice spokojený a my pevně věříme, že spolupráce tímto ještě nekončí.

04382 01

JU rychle a kvalitně

 

Spousty lidí volají k nám do firmy a ptají, jak je to s menšími jednorázovými úklidy, jako společnost rádi pomůžeme Váš problém vyřešit, jsou však stanovené minimální fin. Limity, podle kterých se řídíme, u jednorázových úklidů, je to vždy 2 900,- Kč, samozřejmě se to netýká již probíhající spolupráce v dlouhodobějším měřítku.

gdhjdt

ZŠ Meteorologická - Strojové čištění

 

Opět jsme vyhráli výběrové řízení, které se týkalo základní školy, jedná se o další z řady našich oblíbených spoluprací, již se nám podařilo vyhrát několikátou zakázku a pevně věříme, že rozhodující faktor nebyla jen cena, ale jak předchozí zkušenost, tak i kvalita práce.

14343 max

Pavouci  a jak na ně

 

Pokud máte problém s pavouky, je tu ideální řešení, nechte si od nás provést postřik proti pavoukům, ale i jinému hmyzu, postřik je celkem účinný a vydrží několik měsíců. Tím se ani nemusí tolik investovat do generálních úklidů, nebo neustálého sundávání pavučin. 

BMA32f258 priprava1

Nový klient

 

Pro našeho nového klienta Botič o.p.s., provádíme pravidlený úklid prezentačních místnosti, jsme velice hrdí na to, že máme takovéto klienty, kteří pomáhají svojí činností. 

logo ops bar 1000

Garáže a stroje

 

Potřebujete vyčisti garáže strojem? Zkuste vyplnit náš poptávkový formulář a naši obchpdní zastupci se s vámi rádi spojí a ovšem společně pohovoří, samozřejmě nejlepší je danou zakázku vidět osobně a následně vytvořit cenovou kalkulaci na míru, poškození a zněčištění podlahy. 

P5170044

Pravidelný úklid

 

 

Potřebujete pravidelný úklid kanceláří? Tady jste na správné cestě, jsme orientovaní na pravidelné úklidy kanceláří a zdravotních zařízení, zkuste vyplnit poptávkový formulář a náš úklid si objednat. 

175x175bb

Reproduční centra

 

 

V poslední době celkem ožahavé téma, kdo za co platí u nás a co by platil jinde, my jako úklidová firma, ale řešíme jak nejúčiněji tyto centra uklidit a můžeme se spokojeností řícty že se nám to daří poměrně úspěšně. 

768903

Saunia s.r.o.

 

 

S radosti přivítáme nového klienta do našeho portfólia, jedná se o většího klienta, který se zaměřuje na poskytování služeb Wellness a spa. 

sys media 11753

Strojové čištění

 

Strojové čištění je nejlepší varianta na dlouhodobé skvrny, které se usazují dlouhodobě, pravidlený běžný úklid je součástí naší společnosti, ale velmi dobře víme, že jen pravidelný úklidem nemůžete v některých provozech udržet stejnou čistotu, proto je na řadě jednou ročně strojové čištění. 

05

Mytí oken

 

Naše společnost poskytuje pravidelné mytí oken již 4. rokem na poliklinice na proseku, klient je s mytím oken velice spokojený a my jsme rádi, že takového klienta budeme mít i nadále. 

poliklinika

Rosteme 

 

S radostí Vám můžeme oznámit že se nás team rozšiřuje o další nové dvě kolegyně. Snažíme se zkvalitnit naše služby a dát si záležet na každém klientovi zvlášť. 

goodbye team

Úklid DOMA? 

 

Uvažovali jste někdy o kvalitním úklidovém servisu u Vás doma? Věřte nám a zkuste nás poptát na úklidový servis, který můžeme poskytovat pravidelně a věřte nám, že uvidíte jak příjemné je se po práci vracet do uklizeného. 

úklid firem

 

Nová spolupráce - Domov Sue Ryder

 

 

 

Nově jsme zahájili spolurpáci se společnosti Domov Sue Ryder, kde zajiš´tujeme kompletní úklid a servis v prádelně, věříme že spolupráce bude dlouhodobá a všechno bude v pořádku. 

SUE

 

Nová spolupráce - MAXIMA pojišťovna

 

 

 

Pro našeho naového klienta zajišťujeme pravidelný úklid kanceláří. Věříme, že s námi klient bude velice spokojený a všechno bude probíhat jak má. 

logo maxima

 

Jednorázové úklidy

 

 

 

potřebujete něco úklidit a vůbec se Vám do toho nechce? Zkuste oslovit naší společnost ohledně jakéhokoliv jednorázového úklidu a my se pokusíme Vám zpracovat cenovou nabídku, která by odpovídala vašim představám. 

jednorazovy-uklid-brno

EKO prostředky

 

Naše společnost EkoBIT se rozhodla používat ekologické úklidové prostředky značky Real green clean, které jsou již námi ověřené z minulosti, věříme, že naši klienti tuto změnu přivítají. Šetrnost k životnímu prostředí nám není cizí. 

real-gren-clean-spolu

 

Vosky a voskování

 

Voskování podlahy, je již tradiční záležitostí v kancelářských provozech, protože jednoznačné prodlužuje životnost podlahy. Na pvrchu je ochraný filc, který zabraní usazování nečistot hluboko do pórů. 

02-Podlahy-61

 

Kanceláře

 

Pravidelné úklidy kanceláří, jsou pro nás prioritou číslo jedna, naše zodpovědnost za bezproblémový úklid zajiš´tuje hned několik faktorů, které na sebe navazují, systém odměňování našich zaměstnanců, systém procesního řízení ISO: 9001, manažerů a informačního webu. 

AB457825 DIAMANT

 

JÚ + GÚ

 

Jednorázové úklidy jsou pro naši společnost velmi časté, neváhejte nás oslovit s Vaším problémeme a my se společně podíváme jak tento problém vyřešit, většinou se dá odstranit skoro všechno a hlavně i dlouhodobě zažraná špína. 

597916.295x221

Jaro

 

Máme tu opět jaro, venku se začíná pomalu oteplovat, i když zima ještě neřekla své poslední slovo a budeme se těšit na jarní úklidy, které Vám rozjasní váš byt, dům či kancelář, díky našim prostředkům, Vám krásně vaše prostory provoníme. 

Jarní akce

 

 

Výškové práce

 

S příchodem jara, začíná sezóna oken, většinou se okna myjí dvakrát ročně a jedno z těchto období je právě teď. Neváhejte nás kontaktovat ohledně nabídky na mytí oken, naši obchodní zástupci Vám rádi zpracují nabídku přímo Vám na míru. 

image1

 

 

Strojové čištění koberců

 

Koberce po zimním období bývají velice znečištěné a před usazováním nečistot hlouběji do vláken koberce zabraníte pouze strojvím čištěním od našich specialistu na strojové čištění koberců. Zkuste kontaktovat naše obchdní oddělení a nechat siudělat nabídku, přímo Vám na míru. 

11931200 popup

 

 

Garáže a strojové čištění

 

Garážová stání po zimě bývají velice zašpiněná, proto přichází čas na jejich čištění, kde se společně podíváme na problematické místa, od olejových skvrn a solných fleků atd.., neváhejte tak kontaktovat naše kolegy z obchodního oddělení.

1

 

Jarní úklid

 

Jaro je tady a sním přichází i jarní úklid, sluníčko krásně osvítí místa která jsou výstavní a my se rozhodujeme co s tím budeme dělat, co si takhle nechat udělat jarní úklid od profesionální úklidové firmy? Neváhejte teda konstatovat naše obchodní oddělení AWIS úklidu, které Vám zajistí hladký průběh vytváření nabídky a to zcela bez závazku.

Jaro

Strojové čištění?

 

Strojové čištění je asi nejefektivnější cesta, jak odstranit dlouhodobě zašlou špínu, nebo špínu po zimě, která se již běžným úklidem nedá odstranit. Při strojovém čištění se používá agresivní chemie, která nám pomáhá odstranit špínu, která je vsáknutá hluboko, další fáze je vysátí špíny, pomocí extraktoru, který bude ideální na odsávání špíny a zároveň od čištění zbytků čisticího prostředku.

Vosky

Čas na mytí oken

 

Přichází ideální čas na mytí oken, s mytím oken máme mnoho let zkušeností a za tu dobu jsme umyli již desetitisíce metru čtverečních. Zkuste využít naše služby v oblasti úklid a to konkrétně mytí oken, naše společnost EkoBIT, je všestrannou firmou s širokým zázemím, úklidových oblastí.

Okna

Úklid spol. prostor domu?

 

Nehledejte firmu na úklid domu, již jste jí našli, naše společnost se řadí mezi největší úklidové firmy v oblasti úklidu domů a společných prostor BD nebo SVJ, zkuste nás poptat a zkusit si nechat vysvětlit všechny naše služby a postupy. 

domaci-servis

Apartmány a hotely

 

Naše společnost AWIS úklid, se zaměřuje i na pravidelný úklid hotelů a apartmánů, zajistíme komplexní správu úklidových prací a dalších hygienických materiálů, které jsou zapotřebí k chodu hotelu. naše společnost disponuje kvalitním a zaškoleným personálem, který prochází každý rok individuálním školením, věříme že i tento přístup přispívá k lepšímu servisu našich služeb,  které jsou opravdu specifické klient od klienta. Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení s poptávkou.

Hotel

 

Pára a výhody

 

 

Již několikrát, jsme zde psali o parním čištění jeho výhodách a efektivnosti, která z toho plyne, neváhejte vyzkoušet parní čištění, aktuálně dáváme 20% slevu na parní čištění do konce únoru 2017, jsme přesvědčeni, že parní čištění má budoucnost, nejen v oblasti úklidu domácností., ale i v oblasti úklidu kanceláří a průmyslového čištění. Jedná se o velice účinnou cestu, jak vše řádně vyčistit. Zpravidla jde většinou o poslední možné řešení, než dojde k výměně materiálu. 

 sunrise-1460243 960 720

 

STOP pavoukům

 

Vadí Vám pavouci? Máme pro Vás řešení, deratizační postřik před jarním a letním obdobím, tento postřik Vás zbaví veškerých nepohodlných škůdců, a chrání jako prevence před vrácením škůdců do starých a osvědčených míst. Tento postřik není člověku nijak nebezpečný, dá se tedy aplikovat za plného provozu například ve společných prostorech domu. 

 fwdfsfe

 

Domácnosti

 

Naše spolešnost v poslední době zaznamenala velký zájem o naše služby v oblasti úklidu domácností, chtěli bychom zde zodpovědět několi základních dotazů. Prostředky na mytí si může klient dodávat sám, pokud mu to tak vyhovuje, samozřejmě toto se zohledňuje při vytváření nabídky. Dále poskytujeme výpis z TR, pro větší jistotu u našich klientů. Máme jak české, tak i zahraniční pracovníky, kteří mají bohaté zkušenosti v oblastech úklidu. 

 Dotreht

 

Vánoce jsou tady

 

Ještě jste se nerozhodli co dát pod stromeček, a chcete aby to bylo i originální? Věnujte známému, kolegovi, či kamarádovi jednorázový úklid. Takový dárek určitě nikdy nedostali a věřte, že spousta lidí za něj bude nesmírně vděčna. 

 

vanoce-x

Sníh a jeho úklid

 

Tak nám spadly první vločky, nemáte ještě zajištěný úklid sněhu před vaším dome? Zkuste kontaktovat naší firmu, která se zabývá mimo jiné i úklidem sběhu, naši obchodníci Vám spočítají cenovou nabídku a my  se pak postaráme o bezproblémový provoz. 

 

197611-original1-2nteq

Vánoční Svátky

 

 

Máte již vyřešený úklid na Vánoční svátky? Jestli teď je ten správý čas, na to vyřešit všechny svoje resty, nečekejte a zkuste nám poslat vaše požadavky v poptávkovém formuláři, který nejdete na našich stránkách. 

tttt

 

 

Silvestrovské oslavy

 

 

Nevíte si každý rok rady, jak úklidit po Vánočním večírku, zkuste oslovit naše obchodní zástupce a oni Vám rádi zpracují nabídku na jednorázový úklid kanceláře, či jiného prosotru, stačí pouze vypnit náš poptávkový formulář. 

bordel

 

 

 

EkoBIT

 

 

Hledáte novou úklidovou společnost, která se na první schůzce nezajímají pouze m2, podle kterých si vypočítají cenu, ale následná spolupráce je evidentně podhodnocená a neodpovídá Vaším představám, nechcte si od našich OZ vytvořit cenovou nabídku šitou na míru vaším představám, tak jak si úklid představujete, rádi s Vámi, vše probereme a na základě vaší představy, Vám vypracujeme cenovou nabídku šitou na míru. Úklid nás baví, proto se snažíme dělat takové cenové nabídky, které kladou důraz na kvalitu úklidu. 

Stul

 

 

Voskování na míru

 

 

Nejidealnější doba na voskování podlah je sice za námi, ale i tak se dá pořád ochránit, před dalšími nečistotami, voskovat se dá pokud vnitřní teplota prostor neklesá pod nulu, takže veškeré vnitřní voskování podlah všeho druhu, můžeme provádět i během zimní sezóny, zkuste nás oslovit a my Vám se vším poradíme. 

podlahy-1 

 

Voskování podlah

 

Strojové čištění a voskování, je ideální volba do zimních měsíců, je to protože plocha, která se nechá navoskovat, je chráněna před blátem, sněhem, nebo zbytky sole, které je v zimních měsících v případě, že začne sněžit všudypřítomná.

 

renovace podlah4 1

 

Pára a alergici 

 

Parní čištění pomáhá opravdu všude, bojuje s plísní, bojuje se zašlými spárami, velice dobře ničí veškeré alergeny, takže parní čištění bychom doporučili každému, kdo chce nechat vyčistit sedačku, či jiné kusy nábytku, které do sebe absorbují každý den, prach a jiné nečistoty.

 

steam power 702x220

 

Generální úklidy

 

Pře Vánocemi, bude veliká poptávka po generálních úklidech, je tedy potřeba vše objednat dostatečně dopředu, proto se na nás neváhejte obracet s poptávkou, každý náš obchodní zástupce, Vám rád vypracuje kvalitní cenovou nabídku na míru.

 

generálníúklid

 

Je čas na mytí oken?

 

I když už je podzim tady a zima za dveřmi, stále se nám množí dotazy, jestli myjeme okna v těchto měsících, rádi tyto služby poskytujeme celoročně, ale jen pokud nám to počasí dovolí, pokud je průměrná teplota přes den více jak 1 stupeň celsia, můžeme mytí oken zabezpečit. Neváhejte nás tedy kontaktovat, přes náš formulář. 

 

window-washing-1024x347

 

Zima na cestě

 

Již se nám pomalu blíží zima, budete tedy řešit Váš pravidelný úklid? my jsme již připraveni Vám se vším pomoct, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, která Vám se vším pomůže zpracuje nabídku na míru a bude si za ní stát, jestli chce profesionální úklid kanceláří, obracejte se na odborníky ve své profesi. Obracejte se na A.W.I.S..

 

light-828547 960 720

 

Garáže a zima

 

 

V období zimy, je vždy těžke všchno uklidit pouze pravidelným úklidem, spíše skoro nemožném, proto zkuste zavolat naše odborníky ze strojového čištění. Profesionálně navrhnou řešení  za kterým si budou stát. 

 

Garáže

 

Strojové čištění koberců 

 

 

Strojové čištění koberců, jedná se opravdu o velice efektivní čištění koberců a jejich renovaci, nejenom, že se kobercům opět vrátí barva, ale extrakčním mytí a jejich impregnací, se dají chránit před zátěží, které budou vystaveny v období zimy.

 

koberce

 

Pravidelný úklid všeho druhu

 

 

Naše společnost, vlastní několik dceřiných spolčností, které se zabávají ekologickým úklidem, tento úklid je šetrný k životnímu prostředí a všechno by mělo odpovídat standartům kvality, ke kterému se vážeme i certifikátem ISO. 

 

clean-571679 960 720

 

Další skvělá reference

 

Pro našeho klienta Metropolitní kapitulu SV Víta, provádíme pravidelný úklid jak společných prostor domu, tak úklid farnosti, která se nachází za domem. Velice si této spolupráce vážíme a věříme, že budeme spolupracovat dlouhodobě. 

 

SV Vít

 

Všude dobře doma nejlíp

 

Toto známé rčení je sice pravdivé, ale všichni víme, že nejraději se vracíme domu do uklizeného. Zkuste tedy poptat naší společnost, která se zábývá mimo jiné i úklidem domáctností. 

 

sl 1

 

Stěhování? 

 

Plánujete se stěhovat, ale už nemáte čas na úklid, nebo se chcete stěhovat ale nemáte čas uklidit byt či dům, do kterého se stěhujete? Nelámejte si s tím hlavu a zkuste oslovit naší společnost, určitě Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku na úklid, která je samozřejmě nezávazná. 

 

500 F 92778873 w2ODr6QQ9iq0lUyBPJxJqiI24kyXZPWM

 

Pavouci v domě? 

 

Určitě jste si někdy říkali, jak by jste se rádi zbavili pavučin u Vás v domě nadobro. Existuje celkem snadné řešení a je to postřik proti pavoukům, tento postřik lze aplikovat všude a není nijak škodlivý, ba naopak je dokonce vyroben, tak aby nedráždil alergiky. Zkuste tedy s námi vyzrát na pavouky a pošlete poptávku do naší společnosti. 

 

456

 

Reference - Four Season

 

Velmi významný klient Four Season, nás požádal o spolupráci při úklidu po celkové rekonstrukci spodního patra. Prováděli jsme celkový úklid všech místnosi, bazénu a celkového zázemí SPA. 

 

FS

 

GÚ - RD a domácností

 

Naše specializace není pouze pravidlené úklidy, ale specializujeme se také v oblasti jednorázových úklidů všeho druhu, například: voskování podlahy, strojové čištění garáží, strojové čištění schodiště a jeho impregnaci, nebgenerální úklidy. Vyzkoušejte náš objednávkový formulář. 

 

RD

 

Nová posila do Brna

 

Na naší oblastní pobočce pro Brno, jsme s radostí přivítali nového člena a to p. Libora Krause, této posli si o to více ceníme, protože je z oboru a přináší, tak nové poznatky do naší společnosti. 

 

IMG 20160713 130153

 

 

Letní čas

 

Venku je krásné slunečné počasí a jestli chceme strávit co nejvíce času venku, budeme potřebovat nějakou šikovnou paní na úklid, pravidelný úklid nemusí být pouze v kancelářích, nebo firemních prostorech, ale i v domácnostech. Hlavně pokud máte děti, o které se je potřeba starat, naše paní k práci přistupují s klidem a pochopením. Kontaktujte nás přes objednávkový formulář. 

 

Domáctnost

 

Nový významný klient: METROSTAV

 

 

 

Naše společnost, metrostav by se ráda podělila s novým významným klientem, spol. METROSTAV, pro kterou provádíme v současné chvíli předkolaudační úklid a pravidelný úklid aknceláří a zázemí. 

 

 

crop-988954-f201311221033401

 

Strojové parní čištění

 

Naše společnost by se velice ráda podělila o poslední speciální úklid u našeho klienta, jednalo se o strojové parní čištění, zejména při porovníná fotografie před a po provedeném praním čištění je výsledek markatní. 

 

 

20160617 152356

 

Nové EKO prostředky značky STAR

 

 

Společně jsme se rozhodli přejít k jiným prostředkům, nové prostředky jsme již otestovali a jsme s nimi naprosto spokojení, nová řada eko prostředků, má ekologický certifikát.  

 

everstar-uklid-sada

 

Společně vítáme nového člena teamu

 

 

Naše nová kolegyně pí. Radka Bavlnková, se Vám bude ráda věnovat na naší další pobočce v Brně. 

 

IMG 20160504 122130

Jarní akce na pravidelný úklid

 

Neváhejte a využijte naší speciální akce na pravidelné jarní úklidy od naší společnosti EkoBIT! Nabízíme pravidelné úklidy vašich domovů, kanceláří i velkých hal. Máme nejrůznější technologie a vyškolený tým, který vám poskytne tu nejlepší péči! Zavolejte nám a zjistíte víc o jarní akci.

 

Jarní akce

 

Generální úklid

 

V dnešní době je stále méně času na rodinu, práce nám sebere většinu času. Proč tedy tu trochu času co vám zbyl strávit úklidem, když to může naše úklidová společnost EkoBIT, udělat za vás! Uklidíme váš byt, dům i firemní prostory. Zabýváme se i úklidem velkých hal a obchodních sítí. Kontaktujte naše poradce a nechce si udělat nabídku na generální úklid a ušetřený čas stravte s vašimi blízkými.

 

Jaro

 

Čistěji díky parnímu extraktoru

 

Ztratilo vaše schodiště barvu? Nejde už vaše garáž pořádně vyčistit? Právě tyhle prostory jsou na údržbu nejsložitější a proto je dobré po nějaké době jim dopřát hloubkové strojové čištění! Naše firma EkoBIT za pomocí parnímu extraktoru a specializovaným pracovníkům  vrátí barvu a čistotu do vašich prostor, proto nás neváhejte kontaktovat a zajistěte si parní čištění ještě dnes!

 

Úklid po zimě

 

 

S příchodem jara nastala i doba jarního úklidu. Po zimě je potřeba všechno pořádně vyčistit a připravit dům na novou letní sezonu. Právě proto je tady naše firma EkoBIT, která velký jarní úklid vyřeší za vás! Můžete se na nás obrátit s úklidem u vás doma, firmě a to jak na jednorázový úklid, tak na pravidelný.  Nechte to na nás!

 

Garáže

 

Garáže a sněhová pohotovost

 

Vzhledem k velmi nepříznivému počasí, které můžeme vidět za okny našich domovů, jsme se rozhodli zaměřit naši aktivitu na odklízení sněhu a sněhovou pohotovost. Nemáte rádi zimu a zvláště odklízení sněhu? Neváhejte a obraťte se na naše dispčery, kteří jsou na naší ine non stop, rádí vám se vším poradí a pomohou , jak jen to bude možné. Zvláště v tak nepříznivém počasí, jako nyní, je potřeba využití speciální strojové techniky čištění garaží. Důvodem je i sůl, která je velice agresivní a často se stává, že trvale povrchy ve vašich garážích.

 

1

 

Vánoční svátky

 

Děsí vás nezadržitelně se blížící vánoční svátky?

Zachvátila vás panika z neuklizeného domu? Nezoufejte. Naše společnost Úklid domu si s tím hravě poradí. Žádná špína pro nás není problém. Pro následující rok jsme pro naše stávající a budoucí klienty připravili spoustu vyladěných novinek. Především úklid s nejmodernější technikou. Vaše starosti s celkovým úklidem domu se tímto okamžikem staly minulosti, a vy budete mít alespoň více času na odstranění vrásek spojených právě se stresem z vánočního úklidu.

 

novorocni-prani-pf-2016-krajina-251

 

Hledáte práci na HPP?

 

Jste milá, krásná, spolehlivá, pracovitá, přátelská, chytrá, schopná, usměvavá, pečlivá, flexibilní? Pokud jste se alespoň u dvou případů našly, jsme to právě my, koho hledáte. Ve společnost Úklid domu vás rádi přivítáme v našem přátelském a humorem nabitém týmu. Pro více informací nás kontaktujte na našich facebookových stránkám, nebo na telefonním čísle 725 873 233. Těšíme se na budoucí spolupráci. Přiložená fotografie vítána.

 

5565f876915f69d049e50b00

 

Spolupráce s AVES

 

Pro zvýšení bezpečnosti a kvality našich služeb, jsme navázali novou spolupráci se společností AVES, která se specializuje na správcovství budov a ostrahu. Snažíme se, aby jste se ve svém čerstvě uklizeném domě cítíli bezpečně a krásně.

 

60709022

 

EYELEVEL

 

Mezi největší úspěchy předešlého měsíce se zařadila nová spolupráce se společností EYELEVEL.

Doposud jsme pro firmu EYELEVEL zajišťovali úklid domovních prostor. Jako úspěch považujeme bezkonkurenční vítězství ve výběrovém řízení a podepsání dlouhodobého kontraktu se společností

 

screen shot 2015-05-27 at 11.51.48

 

Předkolaudační úklid

 

 

Vzhledem k vzrůstající se poptávce po naší společnostiÚklid domu, je naší povinnosti se neustále zdokonalovat a zajímat se o nejlepší a nejkvalitnější úklidy. Novinkou číslo jedna se staly specifické úklidy, zaměřené na úklidy domů a přilehlých prostor. Jsme si vědomi, že na trhu je spousta úklidových firem, proto se snažíme, abychom právě my byli jasnou volbou pro vás. Využíváme na úklid strojovou techniku, která si lépe poradí s nečistotami. Jako důkaz vám posílame fotografie, aby jste se sami mohli přesvědčit o naší kvalitě. Zde vidíte dokončování úklidu nově zrekonstruovaného bytu.

 

strabag logo01 big

 

Komplexní úklidový servis

 

Společnost EkoBIT, provádí různé jednorázové úklid, proto si neklademe meze v to co děláme. Poptat nás můžete ohledně čehokoliv, pak už bude záležet na náročnosti provedení práce a časové náročnosti, či počtu metrů. 

 

image1

 

Úklid po stavbě/rekonstrukci

 

Nechce se vám do rekonstrukce domu, kvůli strachu z následného úklidu? Bojíte se, že malíři, podlaháři, stěhováci a opraváři po sobě zanechají větší nepořádek než výbuch atomové bomby? Hoďte obavy za hlavu. Naše společnost  Úklid domu právě úspěšně dokončila předkolaudační úklid, který bychom mohli ohodnotit známkou výborná, o čemž svědčí i skvělá recenze na našich facebookových stránkách a následný zvýšený zájem o naše služby. Spolupráce s majitelem proběhla bez komplikací. Spokojenost  a budoucí spolupráce nás velice těší, neboť firma STRABAG je našim dlouholetým klientem. Jsme velice rádi, že se nám podařilo veškerou práci dokončit ve stanoveném termínu.

 

czu-ceska-zemedelska-univerzita-v-praze-p198536z265474u

 

Nákup kobercového extraktoru

 

Naše společnost EkoBIT, nakoupila nový kobercový extraktor, jedná se o jednu z největší řady kobercových extraktorů od společnosti, která je již dlouhodobě etablovaná na českém trhu. 

11931200 popup

Průmyslový parní stroj

 

 

Rádi bychom se s vámi podělili o náš malý přírůstek do úklidové rodiny.  Společnost Úklid domu věří, že nákup parního extraktoru nejen na koberce, ale i na všechny druhy povrchů, které ve vašem domě máte, ještě zvýší kvalitu a efektivnost našich služeb. Po mnoha testováních jsme přesvědčeni, že naše volba byla správná. Tento šikovný pomocník si poradí prakticky se všemi druhy špíny, a zároveň nám umožní odstranit i mastnotu v kuchyni. Hlavním pozitivem je, že do ovzduší nevypouští žádné škodliviny, neobsahuje žádnou agresivní chemii a ničí bakterie i viry, takže se nemusíte bát zhluboka se nadechnout.

 

 vyr 467Nilfisk-ALTO-SDV-4500 L1

 

  

Nové prostředky (Realprofi)

 

Kvalita je na prvím místě, proto se naše společnost snaží pracovat jen s nejlepšími prostředky na úklid, a proto oslovujeme jen spolehlivé dodavatele. Podle skvělých recenzí a doporučení jsme se rozhodli pro prostředky od firmy Realprofi. Otestovali jsme již řadu jejich prostředků a byli jsme s kvalitou nadmíru spokojeni. Jak jsme se již zmínili kvalita je pro nás nejdůležitější a základním stavebním kamenem jsou právě čistíci prostředky. Doufáme, že naši zákazníci budou stejně spokojeni, jako my.

 

Real profi skupina2

 

 

Dceřinná společnost AKCE

 

Je nám známo, že spousta lidí si nepřeje být obtěžováno spoustou  reklamních letáků v poštovních schránkách. Proto Vás o probíhající akci chceme informovat cestou internetu, konkrétněji pomocí facebooku, který v dnešní době vládne světu. Pro měsíc březen jsme se zaměřili na akci o pravidelných úklidech domů a domovních prostor s řadou zajímavých výhod a akcí pro naše věrné zákazníky. Nezapomněli jsme ani na naše budoucí klienty, pro které jsme si připravili zajímavé slevy při první objednávce. Neváhejte, proto kontaktovat naši společnost EkoBIT.

 

ujf

 

 

Důvody, proč právě EkoBIT (dceřiná společnost)

 

Nenabízíme jen jeden důvod, přoč si vybrat právě EkoBIT, ale hned pět.

  1. 1.Našim hlavním cílem je ekologie. Úklidové prostředky, které pro úklid domů používame, nezatěžují životní prostředí, vyhledáváme jen ty nejlepší dodavatele, s co nejlepší kvalitou uklidovýh prostředků, dostupných za rozumnou cenu.
  2. 2.úklidy domů využíváme nové technologie, které se snažíme neustále zlepšovat a dbáme na dodržování všech předpisů a tím zaručujeme nejvyžší kvalitu úklidu.
  3. 3.Každý náš zaměstnanec má u nás svoji kartu, která je snadno a jednoduše dohledatelná na internetu. Je zde k nahlédnutí životopis, fotografie, pracovní historie adalší nezbytné informace o zaměstanci.
  4. 4.Není nám lhostejné naše životní prostředí, proto se naše společnost snaží dostat do podvědomí klientů i informace o ekologickém úklidu. Toho se snažíme dosáhnout aktivním přísunem nových informací na sociálních sítích.
  5. 5.Kvalitu naší práce zaručuje i to, že naše společnost je držitelemISO:9001 a 14001, které ručí za kvalitu odvedené práce.

 

 

 skladaci-letak-EkoBIT - kopie

 

 

Historie

 

Společnost Úklid domů je na našem trhu již dlouhých dvacet let. Většinu zkušeností jsme získali díky naší dceřinné společnosti EkoBIT. Našim hlavním cílem je při pravidelných úklidech domů, používání  ekologických prostředků a vyvarovat se používaní, co nejméně chemických látek, které velmi zatěžují životní prostředí. Díky fenoménu, jako je internet jsme se velmi rychle dostali do podvědomí zákazníků a nebylo těžké prosadit se na trhu s ekologickým úklidem.

 

3291f2d

 

 

Pravidelný úklid zelenou cestou

 

 

Jak ulevit našemu životnímu prostředí? To je otázka, která nám nedá spát. Většina lidí se domnívá, že bez použití chemikálií, svůj dům neuklidí důkladně. My se Vás snažíme přesvědčit o opaku. I šetrné postupy a ekologické prostředky uklidí váš dům stejně důkladně a navíc šetří vaše zdraví.

 

 

green-eco-friendly-cleaning-products b0304ebac6acce9d32ce30deaff5d6b2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dceřiná úklidová firma

V Praze a Brně můžete využít také úklidové služby naší dceřiné společnosti EkoBIT, která se specializuje na ekologický úklid a úklid ve zdravotnictví.

DAMA úklid