Profesionální úklid kanceláře se vyplatí!

Úklidu se nikdo nevyhne a jinak tomu není ani v kancelářích, kde zaměstnanci musí trávit hodně času. Udržované a uklizené prostředí působí dobře nejen na pohled, ale člověk se v něm cítí mnohem lépe. V případě kanceláří se pohoda zaměstnanců odráží ve skvělém pracovním tempu a pozitivním přístupu ke kolegům, klientům nebo obchodním partnerům.

Moderní uklízení potřebuje odborné pracovníky

Možná si říkáte, že není nic na tom vzít koště, hadr, kýbl s vodou a pustit se do úklidu. Jenže v současnosti se využívají nejmodernější technologie, aby bylo dosaženo skvělého úklidu během krátké doby. Tlakové stroje, vysavače na mokré vysávání, kotoučové stroje pro hloubkové mytí a mnoho dalších přístrojů je zcela něco jiného než obyčejné mopy nebo vysavače. Stroje se postarají o dokonalou čistotu, ale je třeba s nimi umět zacházet. Úklid kanceláří vyžaduje v dnešní době vyškolené profesionály, kteří jsou zaměstnáni ve spolehlivých úklidových firmách. Firma bude za odvedenou práci zodpovídat a často nechybí ani pojištění pro případné vzniklé škody.

Zaměstnanci úklidových firem

Nezdá se vám, že se po firmě budou pohybovat neznámí lidé? Věřte, že je nebude zajímat nic víc než provedení úklidu. Úklid kanceláří mají na starosti osoby, které prošly náročným výběrovým řízením. Mají čistý trestní rejstřík, jsou pečlivé a spolehlivé se vstřícným jednáním. Pochopitelně jim nechybí ani znalosti z oblasti nejmodernějších úklidových technologií a přípravků. Mají za sebou potřebná proškolení v daných činnostech. Navíc je jejich činnost pravidelně kontrolována.

Další výhody profesionálního úklidu

 • nemusíte řešit konkurz na obsazení místa uklízečky/uklízeče a ušetříte si tím čas, vhodní kandidáti se navíc nemusí osvědčit v praxi
 • pokud si najmete úklidovou firmu, nemusíte se zabývat nákupem strojů a přípravků na čištění a jiný druh úklidu
 • lze si objednat jednorázový nebo pravidelný úklid v různém rozsahu
 • firma zajistí úklid v dojednaný čas
 • efektivnější úklid pomocí profesionálních strojů a pomůcek

Komplexní úklidové služby podle vašich požadavků

Úklid kanceláří nemusíte mít od firmy denně, služby můžete využívat klidně jenom jednou či třikrát za týden, měsíc nebo pro mimořádné události či sanitární dny. Firma uklidí vše vlastními stroji a přípravky. Může se postarat o strojové čištění koberců a podlah a dokonce i mytí oken a skel u výškových budov. Pravidelný úklid kanceláří obsahuje mytí oken, vytírání podlahy, vysávání koberců, utírání prachu z elektroniky, nábytku a jiných věcí v místnostech. Nechybí ani úklidy společných prostor – kuchyňky, umývárny a WC. Sami se rozhodnete, jestli využijete doplňování hygienických potřeb od úklidové firmy, anebo obstaráte vlastní toaletní papíry, mýdla, papírové utěrky apod.

Šetrné uklízení ve vaší kanceláři

Stejně jako flexibilita a spolehlivost úklidové firmy je potřeba umět vybírat správné stroje a čistidla. Uklízení se dá zajistit i bez používání chemie. S přehledem to zvládají profesionální parní čističe, které si poradí se zažranou špínou i s odstraněním vodního kamene. Pokud se používají čistící prostředky, může jít o ekologické druhy, mycí emulze s antibakteriální přísadou, dezinfekce a prostředky s bezpečnostními listy na speciální činnosti. Můžete žádat i doplňkové přípravky, např. k provonění místností použití aromatizátorů.

Pravidelný úklid ve vaší firmě bude zahrnovat různé činnosti:

 • utírání prachu z nábytku a jiného vybavení kanceláří
 • doplňování hygienických a toaletních potřeb
 • strojový úklid podlah
 • mytí dveří a zárubní
 • zametání podlah
 • otření klik, dveří a vypínačů
 • úklid toalet
 • čištění obkladů a jiné druhy úklidu podle vašich požadavků