Zajištěn jednorázový generální úklid bytu na Praze 5, včetně mytí oken.

Bottling Printing s.r.o. (Praha 5)

Pro klienta zajištěn jednorázový generální úklid domácnosti včetně strojového čištění koberců a mytí oken.

Budka s.r.o. (Praha 4)

Naše společnost se zaměřuje i na úklid bytů, jeden z takových je byt na Letné v Praze, kde provádíme kompletní úklid bytu jednou týdně, dále jednou ročně provádíme generální úklid. Po domluvě uklízíme vše pomocí ekologických prostředků, které jsou šetrné ke všem povrchům a navíc nezatěžují životní prostředí.

Byt Letná (Praha)

Pro našeho klienta pana Červeného, jsme prováděli kompletní generální úklid bytu po malování, plus jsme prováděli tepování sedací soupravy. 

Červený (Praha 10 – Vršovice)

V ulici Jagellonská 1, na Praze 2, budeme provádět mytí oken na zakázkovou výrobu, na vyžádání výrobce, proběhne i glazurace oken. Úklid bude trvat dva dny. 

Clipper s.r.o. (Praha 2)

Pro klienta David Lorence, jsme porváděli kompletní mytí oken po rekonstrukci. Klient byl s prací velice spokojený, překvapila ho i rychlost jednání.

David Lorenc (Praha 5)

Generální úklid bytu, silně zašpiněná digestoř, úklid koupelny kuchyně a ostatní ástí bytu, hlvně jsme se zaměřili na špínu, která byla zatvrdlá, za několik let.

Generální úklid bytu (Praha 2)

Pro našeho klienta, paní Danu Janodvou, jsme prováděli strojové čištění a voskování podlahy, plus generální úklid bytu, všech věcí, které jsou uvnitř.

Generální úklid BYTU (Praha 7)

Pro klienta, který pronajímá byty v praze, jsme uklízeli byt na zličíně, který byl velice znečištěný, museli jsme odstraňovat několik let zachlou špínu.

Generální úklid bytu (Praha 5 – Zličín)

Pro našeho klienta jsme prováděli generální úklid bytu po rekonstrukci a strojové čiš威而鋼 tění a voskování podlahy, plus jsme prováděli mytí společných prostor.

Generální úklid Bytu a voskování (Praha 5)

Pro klienta, který si nechával měnit okna v bytě jsme prováděli úklid celého bytu, včetně mytí balkónových lidžií. Klient byl s prací velice spokojený.

Generální úklid bytu po výměně oken. (Praha 9)

Na adrese Kožná 6, Praha 1, 1000, jsme prováděli generální úklid apartmánu po malování. Od poptávky, jsme za dva dni prováděli úklidové práce.

GUS iN PRAGUE s.r.o. (Praha 2)

Pro našeho klienta, kterému provádíme pravidelný úklid kanceláří, jsem prováděli jednorázové mytí okne, v soukromém bytu.

Ing. Jana Voldánová (Praha 8)

Pro našeho klienta Jan Malinda, jsme prováděli strojové čištění a voskování podlahy v bytě. Klient by s prací velice spokojený a určitě se na nás obrátí zase.

Jan Malinda (Praha)