Pro našeho klienta 24 Promotions s.r.o., jsme prováděli strojové čištění podlahy, včetně extrakčního vysátí nečistot. Klient byl s prací spokojený.

24 Promotions s.r.o. (Praha 9)

Pro firmu ADICO spol. s r.o. zajištěn kompletní jednorázový úklid skladu včetně mytí okena čištění koberce.

犀利士 center“>ADICO spol. s r.o. (Praha 7)

Pro našeho klienta AGEL Servis a.s., jsme prováděli strojové čištění koberců a mytí okne na pobočce v Praze. Jednalo se o CTP Park u letiště. Klient byl s prací velice spokojený.

AGEL Servis a.s. (Kněževes)

Pro klienta AGENCY REAL SERVIS s.r.o., jsem prováděli strojové čištění garáží o rozloze 600m2. 

AGENCY REAL SERVIS s.r.o. (Nový Jáchymov)

Pro klienta AKADEMIELECIVEVYZIVY, jsme prováděli první generální úklid v jejich nových prosotrech, jednalo se o strojové čištění párou, strojové čištění.

AKADEMIELECIVEVYZIVY (Praha 5)

ALPINE PRO STORES, s.r.o (Praha 10)

Jednorázový úklid – strojové vyčištění linoleové podlahy a voskování podlahy pro významného klienta  ALPINE PRO, a.s., spol. která se zabýva výrobou, distribuci a prodejem sportovního a outdoorového oblečení, vybavení a obuvi pod registrovanou značkou ALPINE PRO.

ALPINE PRO STORES, s.r.o (Praha 10)

ARB Europe s.r.o. (Říčany - Jažlovice)

Pro našeho klienta ARB Europe s.r.o., provádíme pravidlené strojové čištění Haly.

ARB Europe s.r.o. (Říčany – Jažlovice)

AVES PLUS, spol. s r.o. (Praha - Průhonice)

O víkendu jsme prováděli strojové čištění podlahy v autosalonu, který společnost AVES PLUS spravuje, jednalo se autosalón v průhonicích. Strojové čištění dopadlo dobře.

AVES PLUS, spol. s r.o. (Praha – Průhonice)

Pro našeho klienta, jsme prováděli strojové čištění podlahy v hale, která se připravovala na rekonstrukci, dále mytí okne, mytí osvětlení, odstranění pavučin a prachu.

Bc. Pavel Oliva, DiS. (Praha 8)

Botič o.p.s. (Praha 10)

Pro našeho nového klienta v budoucnu zahájíme pravidelný úklid veřjně prospěšného místa učeben a kanceláří. Klient byl s jednáním velice spokojený.

Botič o.p.s. (Praha 10)

Brána k Dětem s.r.o. (Praha 2)

Pro našeho klienta společnost Brána k Dětem s.r.o., jsme prováděli storjové čištění a tepování koberce, sedačky a židlí. Klient byl s prací spokojený a vše proběhlo v pořádku.

Brána k Dětem s.r.o. (Praha 2)

Česká zemědělská univerzita Praha (Praha 6)

Pro našeho klienta Česká zemědělská univerzita Praha, jsme prováděli strojové čištění koberce v salónku. Klient byl s prací velice spokojený.

Česká zemědělská univerzita Praha (Praha 6)

COLGATE - PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o. (Praha)

Domluvili jsme se, že budeme spolupracovat, v reklamní kampani v rámci podpory značky Ajax, která je velmi příjemná na úklidu domu.

COLGATE – PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o. (Praha)

Courtyard by Marriott Prague Airport (Praha - Ruzyně)

V hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport, budeme provádět jednorázový úklid kuchyně, za pomoci strojového úklidu, úklid by měl trvat jeden den.

Courtyard by Marriott Prague Airport (Praha – Ruzyně)

DUSNI3 Concept s.r.o. (Praha)

Pro našeho klienta jsme prováděli strojové čištění podlahy v prodejně. Klient byl s pokojený s jednáním a rchlostí od objenávky – nabídky – po finální práce.

DUSNI3 Concept s.r.o. (Praha)