Pravidelný úklid domu s frekvencí 1 x týdně včetně pololetních úklidů.

Řehořova 1023/38, 130 00 Praha 3-Žižkov (Praha 3)

Pravidelný úklid panelového domu 2 vchody včetně pololetních úklidů a mytí oken.

„Společenství vlastníků Ve svahu 1066-1067, Praha 4“ (Praha 4)

Jsme velice rádi, za tak významného klienta, jako je pražské arcibiskupství, kterému naše společnost zajišťuje úklid hned několika historických objektů v Praze. Naše společnost zajišťuje i ekologický úklid, který nezatěžuje životní prostředí a zároveň je šetrný i k různým povrchům.  

Arcibiskupství pražské (Praha)

Náš klient, ARKO-CONSULT s.r.o., si u nás objednal pravidelný úklid SVJ, plus strojové čištění a generální úklid spol. prostor domu. 

ARKO-CONSULT s.r.o. (Praha)

Pro našeho klienta Aulík Fišer architekti, s.r.o.,  se sídlem na Praze 4 v ulici Antala Staška, jsme zajišťovali jednorázový úklid kanceláří před nastěhováním. Klient byl s prací velice spokojený.

AULÍK FIŠER ARCHITEKTI s.r.o (Praha 4)

V bytovém družstvu se sídlem na Praze 8, provádíme úklid pro klienta a mytí domu, jedenkrát měsíčně standardní úklid společných prostor domu, dále dvakrát ročně provádíme mytí osvětlení, otření plynových trubek, mytí zábradlí, kompletní mytí omyvatelných stěn ve společných prostorách.

BD Netopýr, Praha 8 (Praha 8)

Úklid domu v ulici Koněvova v Praze. Po domluvě s klientem zajišťujeme úklid po celý rok a to jedenkrát týdně standartní úklid, jedenkrát měsíčně kompletní úklid (pavučiny, vypínače atd…), dále dvakrát ročně zajišťujeme úklid vybavení (osvětlení, omyvatelných stěn, výtahu atd…).

Bytové družstvo Koněvova 171 (Praha)

Pro našeho klienta BD se sídlem v Praze, provádíme úklid a mytí domu, jednou týdně standardní úklid společných prostor domu, dále dvakrát měsíčně rozšířený úklid domu (výtah, vypínače a vstupních dveří). V poslední řadě provádíme dvakrát ročně čištění osvětlení, zábradlí a sklepních prostor.

Bytové družstvo 135 (Praha)

úklid domu

Společnost Agentura BYT se sídlem v Praze, provádíme úklidové práce již tři roky a zajišťujeme na této adrese úklid pěti vchodů. Naše firma klade velký důraz na kontrolu spokojenosti a to je podle nás důvod dlouhodobější spolupráce. Úklidové práce provádíme dle dohody s klientem, jedenkrát týdně standartní úklid.

Bytové družstvo Barunčina 1849 – 1853 (Praha)

Pravidelný uklid, společných prostor.

Bytové družstvo Internacionální 742 (Praha 6 – Suchdol)

Pro našeho klienta BD KÁLIK se sídlem v Praze, zajišťujeme úklid domu a kanceláře. Pravidelně uklizíme jedenkrát týdně, dvakrát týdně uklízíme a dezifikujeme sociální zařízení a dvakrát ročně zajišťujeme úklid otevíratelných oken. V případě sněžení, zajišťujeme odklízení sněhu.

Bytové družstvo KÁLIK (Praha 5)

Pro našeho klienta BD se sídlem v ulici Klukovická, provádíme úklid a mytí domu, jednou týdně standardní úklid společných prostor domu, dále dvakrát týdně provádíme rozšířený úklid o čalounění nábytku, vymytí košů atd., dále provádíme dvakrát ročně mytí otevíratelných část.

Bytové družstvo KLUK (Praha)

Úklid domu ul. Na Pankráci, úklidové práce realizovány dle úklidové smlouvy a v pravidelné úklidové frekvenci v souladu s úklidových rozpisem.

Bytové družstvo Na Pankráci (Praha)

Pravidelná úklidová frekvence je obsažena v úklidové smlouvě. Pro klienta se provádějí úklidové práce v souladu s úklidovým rozpisem a harmonogramem.

Bytové družstvo Solidarita (Praha 10)

úklid domu - Bytové družstvo Ve dvoře

Pravidelný úklid domu s výtahem dle specifikace klienta včetně pololetních úklidů.

Bytové družstvo Ve dvoře (Praha 4)

Úklid domu ul. Veletržní, úklid je prováděn v pravidelné frekvenci, úklidové práce odpovídají smluvně dohodnutému rozsahu.

Bytové družstvo Veletržní (Praha 7)