Úklid po malování pokojů

Chcete mít po malování uklizeno bez námahy, snadno a rychle? Naše společnost Malování pokojů Brno se neřadí mezi profesionální dodavatele malířských služeb pouze svou ověřenou kvalitou, ale i komplexností nabízených služeb.

Již před započetím malířských či natěračských prací Vám ochotně ušetříme starosti s úklidem prostor a přesuneme a zakryjeme veškerý nábytek v malovaném pokoji a pokryjeme podlahu ochrannou folií. Veškeré potřeby přivezeme s sebou, nemusíte si tedy dělat starosti se zajišťováním dostatečného množství materiálu.

V rámci úklidu po samotném vymalování provádíme:

  • odstranění veškerého zakrývacího materiálu a jeho odvoz,
  • umytí oken, meziokenních prostor, zárubní, radiátorů, zásuvek, lišt a podlahy,
  • hloubkové čištění a vyluxování koberců a všeho, co mohlo být během práce zasaženo barvou či jinak umazáno.

Vysoce kvalitní čisticí prostředky

Celý úklid je proveden za použití vysoce kvalitních čistících prostředků a strojů, které si lehce poradí i se ztvrdlým cementem. Na závěr přesuneme nábytek zpět na své původní místo. Váš pokoj bude poté vypadat jako ze škatulky!

Pracovníci Malování pokojů Brno přizpůsobí rozsah a cenu úklidu Vašim potřebám a požadavkům tak, že na Vás zbude pouze naplánovat, kam si na nově natřené stěně pověsíte rodinné fotografie a obrazy.

Pokud si tedy chcete ušetřit veškeré starosti z doprovodných příprav souvisejících s malováním, neváhejte a obraťte se na naši společnost. Rádi Vás uvítáme ve firemních prostorách Malování pokojů Brno či se dostavíme na Vaši adresu.