Úklid toalety snadno, jednoduše, rychle, levně a ekologicky!

Na toaletu většina z nás chodí během dne opakovaně. Obecně tam trávíme poměrně dost času, a proto je vhodné, abychom mysleli i na samotný úklid a hygienu. Nehledě na to, kdykoliv k vám může přijít domů návštěva, která s téměř stoprocentní jistotou na váš záchod také zavítá. Špinavé WC tak zbytečně může vyvolat poprask, o který asi nikdo z nás nestojí. Přitom ta správná hygiena toalety není nijak obtížná a my se v tomto článku podíváme, jak na ni.

V praxi existuje opravdu mnoho způsobů a technik, jak správně toaletu vyčistit. Ne všechny jsou ale stejně účinné. My v EkoBIT ale dobře víme, že aby byla vaše toaleta opravdu čistá, musíte věnovat pozornost několika klíčovým oblastem.

Nejprve je potřeba mít ty správné nástroje a prostředky. K tomu budete potřebovat kvalitní kartáč, toaletní papír, jemný hadřík, speciální chemický čistící roztok běžně dostupný v každé drogerii či jiném větším obchodním řetězci a pro jistotu také rukavice na ruce.

Než začnete se samotným čištěním, zkontrolujte raději, zda máte všechny tyto nástroje po ruce. Pokud ano, můžete se do celé akce s radostí pustit.

Pokud se chemii chcete vyhnout, u nás v EkoBIT tomu rozumíme. Sami totiž provádíme jen ekologické úklidové služby, a proto ještě popíšeme možnost, jak vytvořit ekologický roztok pro vyčištění vaší toalety.

Jak na něj? Jednoduše. Často postačí jednoduchá směs z octu a vody. Smíchejte 1/2 šálku octa s 1/2 šálkem vody a vzniklý roztok postupně nanášejte na celou plochu vaší toalety pomocí kartáče.

Nezapomeňte na ty nejmenší škvíry a okraje, ať se s tím příště nemusíte tak brzy zase zaobírat. Směs následně nechte působit asi deset minut.

Jakmile máte, už je skoro hotovo. Spláchněte toaletu, místa vně hadříkem vysušte, ukliďte po sobě a máte splněno!

Snadné, no ne?